Päivätoiminta

Kysy vapaita paikkoja tai palveluita alla olevalla lomakkeella tai katso tarkemmat yhteystiedot alta tai vasemmasta navigaatiosta.

Voit antaa lomakkeella palautetta!

Yhteystietosi

* merkityt kentät ovat pakollisia.

Pyydän lisätietoja / tarjousta seuraavista palveluistanne

Lisätietoja tarjouspyyntööni tai viestini Esperille

Pääkaupunkiseutu

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

0400 818 889

Espoon Hoivakoti Villa Lyhde

Palveluvastaava
Katja Konttinen
0400 818 889
katja.konttinen@esperi.fi

Yksikön puhelinnumerot ja sähköpostiosoitteet:
Villa 010 4088 394 villalyhde@esperi.fi
Lyhde 010 4088 397 villalyhde@esperi.fi
Fysio 010 4088 396 villafysio@esperi.fi

Toimipisteen esittely

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

010 4088 396

villafysio@esperi.fi

Villa Fysio

Tiiminvetäjä:
Satu Suomi puh. 010 4088 396
satu.suomi@esperi.fi

Toimipisteen esittely

Forssa

Asiakaspalvelu arkisin

050 505 0111

Forssan Hoivakoti Pumpuli ja Pellava

Yksikönpäällikkö
Kirsi Tuomola
050 505 0111
kirsi.tuomola@esperi.fi

Hoitajat
050 338 7934
050 338 7948
050 363 8779
050 370 5743 

Toimipisteen esittely

Hartola

Asiakaspalvelu arkisin

050 917 9964

Päivälehto, Hartola

Yksikönpäällikkö
Jari Lepistö
050 917 9964
jari.lepisto@esperi.fi 

Palvelukoti Onnela
Metsolantie 26, 19600 Hartola
Ohjaajat 050 917 1321
Tiiminvetäjä Timo Peltonen 050 913 3226

Palvelukoti Toivola
Laaksotie 21 A, 19600 Hartola
Ohjaajat 050 913 3217
Tiiminvetäjä Pia Kumpulehto 050 917 9963

Toimintakeskus Kimara ja liikkuva päivätoiminta
Metsolantie 26, 19600 Hartola
Toiminnanohjaajat
Tiia 050 913 3222
Sari 050 913 3223
Kaisu 050 913 3224
Niina 050 913 3225

 

Toimipisteen esittely

Järvenpää

Asiakaspalvelu arkisin

050 406 8514

Narikka, Järvenpää

Yksikönpäällikkö
Sanna Nurmela
050 406 8514
sanna.nurmela@esperi.fi 

IsoNarikka Yrittäjänkatu 39, Järvenpää

PikkuNarikka Yrittäjänkatu 39, Järvenpää

KotiNarikka Yrittäjänkatu 37, Järvenpää

PäiväNarikka Ahertajankatu 11, Järvenpää

PihaNarikka Yrittäjänkatu 37, Järvenpää

Toimipisteen esittely

Joutseno

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

046 923 0691

Pappilankoti, Joutseno

Yksikönpäällikkö
Anita Kononen
046 923 0691 
anita.kononen@esperi.fi

Ohjaajat
040 5518 140

Päivätoimintatupa
040 3523 644

Toimipisteen esittely

Kaarina

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

040 725 6524

Littoinen, Kaarina

Yksikönpäällikkö
Tapani Nurmi
040 7256 524
tapani.nurmi@esperi.fi

Ohjaajat
010 4089 290

Toimipisteen esittely

Lahti

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

050 570 9760

Puotikatu, Lahti

Yksikönpäällikkö
Ilkka Voutilainen
050 570 9760
ilkka.voutilainen@esperi.fi

Ohjaajat
Keltainen talo 050 558 8966         
Sininen talo 050 433 4818        
Vihreä talo 050 567 7665
Päivätoiminta 050 400 6828

Toimipisteen esittely

Sastamala

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

050 469 9217

Liekolakoti, Sastamala

Yksikönpäällikkö
Minna Raiskio
050 469 9217
minna.raiskio@esperi.fi

Ohjaajat
1 krs 050 462 0758
2 krs 050 308 5234

Tiiminvetäjä
Satu Peltola 050 563 2457

Toimipisteen esittely

Asiakaspalvelu arkisin

050 4090 367

Toimintakeskus Oivapaja, Sastamala

Yksikönpäällikkö
Katri Nieminen
050 4090 367
katri.nieminen@esperi.fi
 

Toimipisteen esittely