Tukiasuminen

Kysy vapaita paikkoja tai palveluita alla olevalla lomakkeella tai katso tarkemmat yhteystiedot alta tai vasemmasta navigaatiosta.

Voit antaa lomakkeella palautetta!

Yhteystietosi

* merkityt kentät ovat pakollisia.

Pyydän lisätietoja / tarjousta seuraavista palveluistanne

Lisätietoja tarjouspyyntööni tai viestini Esperille

Aura

Asiakaspalvelu arkisin

050 438 7994

Uunilintu, Aura

Yksikönpäällikkö
Kirsi Toivonen
050 438 7994
kirsi.toivonen@esperi.fi

Ohjaajat
050 368 5960

Työtoiminnanohjaaja
Elina Säteri 050 463 6954

Toimipisteen esittely

Hämeenlinna

Asiakaspalvelu arkisin

029 080 0712

Hämeenlinnan Hoitokoti Ilovuori

Yksikönpäällikkö
Riikka Niskanen
044 994 4661
riikka.niskanen@esperi.fi

Ohjaajat
029 0800 713

Toimipisteen esittely

Asiakaspalvelu arkisin

044 9944661

Hämeenlinnan Hoitokoti Ilona

Yksikönpäällikkö
Riikka Niskanen
044 994 4661
riikka.niskanen@esperi.fi

Ohjaajat
029 0800 715 

Toimipisteen esittely

Järvenpää

Asiakaspalvelu arkisin

050 406 8514

Narikka, Järvenpää

Yksikönpäällikkö
Sanna Nurmela
050 406 8514
sanna.nurmela@esperi.fi 

IsoNarikka Yrittäjänkatu 39, Järvenpää

PikkuNarikka Yrittäjänkatu 39, Järvenpää

KotiNarikka Yrittäjänkatu 37, Järvenpää

PäiväNarikka Ahertajankatu 11, Järvenpää

PihaNarikka Yrittäjänkatu 37, Järvenpää

Toimipisteen esittely

Kankaanpää

Asiakaspalvelu arkisin

050 326 8049

Sinirinta, Kankaanpää

Yksikönpäällikkö
Outi Kangasniemi
050 326 8049
outi.kangasnimi@esperi.fi

Myyntipäällikkö
Pia Kajava
050 5691945
pia.kajava@esperi.fi


Toimipisteen esittely

Karstula

Asiakaspalvelu arkisin

044 332 2522

Karstulan Hoitokoti Kruukinrinne

Tiiminvetäjä 
Paula Suomensalo
040 182 4460
paula.suomensalo@esperi.fi

Hoitajat
0400 485 574

Toimipisteen esittely

Asiakaspalvelu arkisin

050 462 1535

Karstulan Hoitokoti Päivölä-Peltola

Yksikönpäällikkö
Marianne Ahonen
050 462 1535
marianne.ahonen@esperi.fi

Hoitajat
014 471 535 

Toimipisteen esittely

Lahti

Asiakaspalvelu arkisin

050 341 7229

Esko, Lahti

Yksikönpäällikkö
Outi Nikkilä
050 341 7229
outi.nikkila@esperi.fi

Toimipisteen esittely

Asiakaspalvelu arkisin

050 563 8810

Kiviranta, Lahti

Yksikönpäällikkö
Anniina Torppavirta          
050 563 8810                    
anniina.torppavirta@esperi.fi

Toimipisteen esittely

Lapua

Asiakaspalvelu arkisin

046 920 2791

Helmi, Lapua

Yksikönpäällikkö
Simo Lamminsivu
046 920 2791
simo.lamminsivu@esperi.fi 

Aluepäällikkö
Heli Seppälä
0440 292 082
heli.seppala@esperi.fi

Toimipisteen esittely

Sastamala

Asiakaspalvelu arkisin 8-16

045 2016 797

Sastamalan Hoitokoti Hyrkin Puisto

Yksikönpäällikkö
Marja-Riitta Jaakkola 
045 201 6797
marja-riitta.jaakkola@esperi.fi

Tiiminvetäjät
2. krs Timo Ollila 050 361 4295
3. krs Ritva Vastamäki puh 045 860 2788

Ohjaajat
2.krs 045 201 6784
3.krs 045 209 5514

Toimipisteen esittely